PRODEJ KONTEJNERŮ

Nákup použitých kontejnerů bude levnější než nakupování nových kontejnerů v perfektním stavu. Pokud chcete slevu, zkuste se porozhlédnout po kontejneru, který je lehce použitý, místo abyste utráceli za něco, co je zcela nové.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Můžete mít štěstí a narazit na kontejner, který byl použit jen na jednu, dvě cesty. Námořní (jiný název pro přepravní a skladový) kontejner je navržen tak, aby vydržel tvrdé podmínky, takže je dost odolný pro více použití. Obyčejně se totiž předpokládá, že vydrží až 20 let.

U nás si můžete pořídit kontejnery nové, takzvaně po jedné cestě nebo použité. Přepravní kontejnery jsou snadným a nejčastějším řešením, pokud potřebujete rychle zajistit skladovací prostory jak pro soukromé, tak podnikatelské účely. Výhodou lodních kontejnerů je jejich vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, proti ohni a nezanedbatelná je i jejich bezpečnost a uzamykatelnost. Kontejnery lze na sebe stohovat a jsou snadno mobilní. Přepravní kontejnery lze použít jako objekt pro doplňkovou funkci k bydlení či podnikání, lze je využít jako nebytové prostory jakými jsou gastro provozy, kiosky, haly, kanceláře, zahradní chatky a podobně

Ceny kontejnerů jsou výrazně ovlivněny nabídkou a poptávkou a pohybem zboží po celém světě a zejména v posledních 2 letech byly ceny turbulentní.

Námořní, lodní, přepravní, skladovací, chladící, mrazící kontejnery – všechny jsou opatřeny certifikací CSC, zaručující vysokou kvalitu po celém světě.

Pokud si nebudete čímkoli jisti nebo se vyskytne jakýkoli problém, stačí nás kontaktovat, a vše se snadno vyřeší.

Kontejner můžete upravit tak, aby přesně vyhovoval Vašim potřebám.

Zajišťujeme kontejnery ve velikostech:
10´, 10´Dukon, 20´DC, 20´DD, 20´SD, 20´R, 20´HC, 20´HCSD, 20´HCDD, 20´HC-R, 30´,40´, 40´DC, 40´HC, 40´HCDD, 40´HCSD, 40´HCOT, 40´HC-R 45´HC, SWBD-7,45MDalší optimální využití námořních kontejnerů jako:

bezpečný mobilní sklad na staveništi – velmi bezpečné a prakticky odolné proti vandalismu. Jako standard jsou vybaveny visacími zámky na dveřích rukojetí. Pro extra zabezpečení si můžete přikoupit další druhy zabezpečení. Bez problému je využijete v náročném terénu a za jakýchkoli povětrnostních podmínek

mobilní dílna, sklad zboží, materiálu a drobného nářadí

sklad zemědělských plodin

sklad náhradních dílů, pneumatik a sezonního zboží

archiv dokumentů


Nabídka kontejnerů
Depo Doksany
Doksany 69, 411 82
Sídlo firmy
Locont s.r.o.
Nové Dvory 74
413 01 Roudnice nad Labem
Ostatní informace
IČ: 09376810
DIČ: CZ09376810
BÚ: 5908921993/0800
GDPR
© 2023 Locont s.r.o.
Created by PRIMESOFT web & software development